Oferta - Niemowlaki w krainie dźwięków

Wszystkie dzieci rodzą się z wrodzonym potencjałem muzycznym.

Dzięki wprowadzeniu w świat muzyki w tak młodym wieku, zaszczepiane są zdrowe zasady uczenia się, a także tworzona jest solidna baza do dalszego rozwoju muzycznego oraz intelektualnego.

Program „Niemowlaki w Krainie Dźwięków” przeznaczony jest dla dzieci od czwartego miesiąca życia wraz z aktywnym udziałem rodziców. Maskotką zajęć jest pluszowa foka „Robby”, która wprowadza dzieci w ich pierwszą fazę muzycznego rozwoju.

Tematy każdego tygodnia są zaczerpnięte z życia codziennego, np. kąpiel, zmiana pieluszki, spanie, jedzenie, poruszanie się, ząbkowanie, nauka mówienia, choroby, urodziny.

Za pomocą muzyki, grając na prostych instrumentach, wykorzystując zabawki i inne przedmioty codziennego użytku, proces uczenia się jest wspierany w zróżnicowany sposób i jednocześnie skierowany w stronę dziecka.

Podręcznik zawierający piosenki, wiersze i komentarze, a także płytę CD, wspiera zarówno rodziców jak i nauczycieli.

W ramach zajęć raz na semestr Szkoła organizuje zajęcia dodatkowe o charakterze imprezy dla dzieci i ich rodziców.

Dzieci pomiędzy 4 a 18 miesiącem życia

45 minut raz w tygodniu

3-10 dzieci z rodzicami

339 PLN – zobacz dostępne rabaty.

Zajęcia „Niemowlaki w Krainie Dźwięków” w naszej szkole prowadzi Marta Nowak.

Lekcje śpiewu dla dzieci i młodzieży Poznań

Marta Nowak

Zajęcia wczesnodziecięce, wokal

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu kierunku Edukacja Muzyczna (2015) oraz Dyrygentura Chóralna (2017).

Współprowadząc Scholę Lednicką koordynowała i prowadziła warsztaty muzyczne Weekend w C-dur. W 2016 roku przygotowała Chór Lednicki śpiewający podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Prowadziła liczne warsztaty muzyki liturgicznej w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Gnieźnie i Pakości.

Śpiewając w Chórze Kameralnym Akademii Muzycznej w Poznaniu zdobyła główne nagrody na prestiżowych konkursach muzyki chóralnej m.in. Grand Prix na 46. Ogólnopolskim Turnieju Chórów Legnica Cantat, Grand Prix na Grieg International Choir Festival w Bergen i wiele innych.

Odbyła praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus+ we włoskim mieście Cagliari, współpracując z tamtejszą uczelnią wyższą Conservatorio Pierluigi da Palestrina i państwową szkołą podstawową.

Od 2018 roku jest wykładowcą w poznańskim Studium Muzyki Liturgicznej.

W wolnym czasie podróżuje, konsekwentnie dowodząc, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.