Lekcje gry na skrzypcach Poznań

Popular Music Course – Skrzypce to program dla osób od 10 roku życia.

Nauka podstawowych technik grania,

Praktyczne podejście do nauczania,

Nowe impulsy na każdym poziomie,

Radość z grania w grupie.

W ramach zajęć raz na semestr Szkoła organizuje koncert semestralny dla uczniów i ich rodzin.

Dzieci od 10. roku życia, młodzież i dorośli.

45-55 minut raz w tygodniu

3-6 uczestników

Zajęcia ze skrzypiec w naszej szkole prowadzi Katarzyna Kochaniecka.

Katarzyna Kochaniecka

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na specjalności skrzypce.

Studiowała również w Guildhall School of Music and Drama w Londynie, gdzie doskonaliła umiejętności gry solistycznej oraz zespołowej. Brała udział w warsztatach orkiestrowych
m.in. ze słynną London Symphony Orchestra. Będąc w Londynie uczestniczyła w kursie
 „Move Well, Perform Better”, podczas którego rozwijała swoją wrażliwość
i świadomość jako muzyk poprzez Technikę Alexandra. Od tego czasu interesuje się zagadnieniami związanymi z ergonomią gry na skrzypcach.

Od najmłodszych lat bierze udział w mistrzowskich kursach skrzypcowych. Uczyła się u takich profesorów jak: Dorota Kwiecińska, Krzysztof Śmietana, Michał Grabarczyk, Bartosz Bryła, Janusz Wawrowski, Jarosław Sierant, Keiko Wataya.

Oprócz muzyki klasycznej, chętnie wykonuje również muzykę rozrywkową i jazz.
 Dodatkowo kształci się na Wydziale Instrumentalistyki Jazzowej w Państwowej Szkole
Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Poznaniu.

Obecnie skrzypaczka w zespole Holygroove.
Oprócz muzyki interesuje się psychologią, samorozwojem, zdrowym odżywianiem i fotografią.