Junior Step Fundamental Course (JSFC).

„Junior Step Fundamental Course” został stworzony z myślą o dzieciach, które rozpoczynają naukę muzyki w wieku 6-8 lat. Wysoce motywujące nauczanie grupowe stanowi podstawę kompleksowej i jednocześnie radosnej edukacji muzycznej.

Podręczniki zawierają różnorodny repertuar wraz z graniem akordowym, solfeżami, piosenkami, zespołami i teorią muzyki, a wszystko to zostało połączone w taki sposób, aby wspierać szczęśliwy rozwój muzyczny. Po ukończeniu „Junior Step Fundamental Course” dzieci przechodzą na „Junior Step Course”.

Dzieci w wieku 6-8 lat.

60 minut raz w tygodniu

Czas trwania kursu:
1 rok

6-8 dzieci z rodzicami

Zajęcia Junior Step Fundamental Course w naszej szkole prowadzi Aleksandra Olkiewicz oraz Bartłomiej Karwański.

Lekcje gry na keyboardzie Poznań

Magister rytmiki oraz dyrygentury chóralnej w Poznańskiej Akademii Muzycznej.