Nauka gry na keyboardzie Poznań

Fun Key Kids - zajęcia z rodzicem

W programie „Fun Key Kids” dzieci od 6. roku życia uczą się grać na instrumencie klawiszowym typu keyboard.

Muzykowanie w zespole,

Nauczenie się „międzynarodowego języka muzycznego”, jako środka przekazu swoich pomysłów i uczuć,

Rozwój zdolności twórczych, takich jak harmonizowanie, aranżowanie i improwizowanie.

Dzieci w wieku 6-8 lat

45-55 minut raz w tygodniu

3-10 uczniów

Zajęcia „Fun Key Kids” w naszej szkole prowadzi Aleksandra Olkiewicz.

Play For Keeps - zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W programie „Play For Keeps” dzieci od 8. roku życia, młodzież i dorośli uczą się grać na instrumencie klawiszowym typu keyboard.

Muzykowanie w zespole,

Poznanie repertuaru zróżnicowanego stylistycznie,

Dzieci od 8. roku życia, młodzież i dorośli

45-55 minut raz w tygodniu

Czas trwania kursu:
Do 6 lat

3-10 uczestników

Zajęcia „Play For Keeps” w naszej szkole prowadzą Aleksandra Olkiewicz oraz Bartłomiej Karwański.

Lekcje gry na keyboardzie Poznań

Magister rytmiki oraz dyrygentury chóralnej w Poznańskiej Akademii Muzycznej.

Emma Kluczyńska

Posiada tytuł magistra sztuki w dyscyplinie Kompozycja i Aranżacja kształcąc się na studiach I oraz II stopnia w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego pod okiem prof. Krzesimira Dębskiego.

Główne pola jej działalności to komponowanie oraz aranżowanie utworów szeroko pojętej muzyki rozrywkowej i estradowej na składy wszelkiej maści. Czynnie działa w poznańskim środowisku muzycznym, m. in. z Poznańską Piętnastką. Jednym z ostatnim projektów którym zarządza, dyryguje i tworzy na jego potrzeby aranżacje to Big-Band AM Paderewski.

W 2021 roku została laureatką programu stypendialnego „Młoda Polska” organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Największą satysfakcję i radość sprawia jej etap końcowy pracy nad opracowaniami utworów, czyli praca z muzykami poprzez prowadzenie big-bandów i orkiestr.