Nauka gry na gitarze basowej Poznań

Popular Music Course – Gitara Basowa to program dla osób od 10. roku życia.

Przekazanie nowych impulsów do grania rocka, bluesa, funk i latin,

Improwizowanie,

Przygotowanie do grania w zespole,

Radość ze wspólnego muzykowania podczas grania różnych patternów i w różnych stylach.

W ramach zajęć raz na semestr Szkoła organizuje koncert semestralny dla uczniów i ich rodzin.

Dzieci od 10. roku życia, młodzież i dorośli

45-55 minut raz w tygodniu

3-6 uczestników

Zajęcia z gitary basowej w naszej szkole prowadzi Mateusz Ignatjew.

Mateusz Ignatjew

Mateusz Eugeniusz Ignatjew – basista, student klasy gitary basowej wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej poznańskiej Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego.

Cechuje go cierpliwość, zaangażowanie oraz wytrwałe dążenie do celu. Zdobył wyróżnienie podczas VI Makroregionalnych Prezentacji i Warsztatów Improwizacji Jazzowej. Uczestnik Międzynarodowych Warsztatów Big-Bandowych „Polsko-niemieckiej Młodzieżowej Orkiestry Jazzowej”.

Bogate doświadczenie sceniczne i współpraca w wielu projektach czyni go muzykiem uniwersalnym, potrafiącym sprostać każdemu artystycznemu wyzwaniu, a metodyczne i indywidualne podejście pozwala mu w sposób otwarty i rzetelny przekazywać wiedzę i umiejętności nowym adeptom sztuki muzycznej.

Do głównych zainteresowań muzycznych artysty należą; współczesne techniki producenckie, muzyka z pogranicza fusion i EDM oraz otwarta muzyka improwizowana.