Lekcje gry na trąbce Poznań

Program instrumentalny – trąbka to program dla osób od 10 roku życia.

Nauka podstawowych technik grania,

Radość z grania w grupie,

Improwizowanie od samego początku,

Przygotowanie do grania w zespole.

Dzieci od 10. roku życia, młodzież i dorośli

45-55 minut raz w tygodniu

3-6 uczestników

Zajęcia z nauki gry na trąbce w naszej szkole prowadzi Adam Jełowicki.

Program inspirowany metodą edukacyjną Yamaha, nie wchodzi w zakres programów objętych certyfikacją Yamaha Music Education System.

Adam Jełowicki

Trębacz, kornecista, student Akademii Muzycznej w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Współpracował z takimi zespołami jak Poznańska Orkiestra Improwizowana, Big Band Uniwersytetu Zielonogórskiego czy Cztery Metry od Chodnika.

Koncertował m. in. na Festiwalu Muzyki Spontanicznej, Bass&Beat Festival, Podwodny Wrocław, Powidz Jam Festiwal czy na Festiwalu Orkiestr Improwizujących.

Uczestnik wielu warsztatów, prowadzonych przez Roba Mazurka, Chada Taylora, Petera Evansa, Vasco Trillę, Annę Kaluzę a także Adama Rapę.

Aktywnie współtworzy poznańską scenę muzyki improwizowanej, biorąc udział w m. in. koncertach z cykli Orkiestra Minus czy KOImpro.

W wolnym czasie ćwiczy.