Warunki korzystania z serwisu

1. Wszystkie znaki towarowe i nazwy użyte w treści tego serwisu internetowego zostały użyte jedynie w celu identyfikacji opisywanych produktów i podlegają ochronie prawnej.

2. Firma Muzyka Na Językach Olga Szałamacha upoważnia wszystkich użytkowników do przeglądania i pobierania zawartości swojego serwisu w sieci World Wide Web, pod warunkiem oznaczenia na kopiach praw autorskich do tego serwisu i zachowania ich (kopii) w niezmienionej formie.

3. Materiały umieszczone w niniejszej witrynie są chronione prawami autorskimi zarówno co do zawartości merytorycznej jak i co do szaty graficznej (arkusze stylów, układ treści).

4. Firma Muzyka Na Językach Olga Szałamacha oraz osoby/firmy wymienieni w treści tego serwisu nie mogą być odpowiedzialni za szkody (a w szczególności za utracone korzyści, dane, lub zakłócenia w prowadzonej działalności) wynikłe poprzez korzystanie, zakłócenie lub brak możliwości w korzystaniu z zawartości tego serwisu internetowego jak też serwisów internetowych, do których zawarto w nim odnośniki.

5. Wszystkie dane przesyłane przez osoby/firmy korzystające z serwisu internetowego do firmy Firma Muzyka Na Językach Olga Szałamacha podlegają ochronie prawnej na mocy Ustawy z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

6. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.