Lekcje gry na keyboardzie Poznań

W programie „Fun Key Kids” dzieci od 6. roku życia uczą się grać na instrumencie klawiszowym typu keyboard.

Muzykowanie w zespole,

Nauczenie się „międzynarodowego języka muzycznego”, jako środka przekazu swoich pomysłów i uczuć,

Rozwój zdolności twórczych, takich jak harmonizowanie, aranżowanie i improwizowanie.

Dzieci w wieku 6-8 lat

3-10 uczniów

Zajęcia „Fun Key Kids” w naszej szkole prowadzą Aleksandra Olkiewicz i Agnieszka Herbrych.

Lekcje gry na keyboardzie Poznań

Magister rytmiki w Poznańskiej Akademii Muzycznej.

Licencjat w specjalności dyrygentura chóralna.

Nauka gry na keyboardzie Poznań

Agnieszka Herbrych

Instrumenty klawiszowe

Absolwentka Kompozycji i Teorii Muzyki na Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, a także Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Pianistka, skrzypaczka, muzyk orkiestrowy, nauczyciel.

Umiejętności pedagogiczne kształtowała przez wiele lat ucząc gry na fortepianie, skrzypcach, a także Kształcenia Słuchu i Audycji Muzycznych.

Pasjonuje się kulturą Azji Wschodniej, a w szczególności Chinami. Uczy się języka chińskiego i uwielbia powieści kryminalne.