Szkolimy się w międzynarodowym towarzystwie ;-)

4 grudnia 2020

W Szkole Muzycznej Yamaha Poznań mamy przyjemność pracować z 3 seminar leaderami Systemu Edukacyjnego Szkół Muzycznych Yamaha. Są to: Wojtek Braszak (saksofon), Bartłomiej Karwański (perkusja), Magdalena Spleśniały (flet).

Seminar leaderzy to w Systemie Edukacji Szkół Muzycznych Yamaha osoby dysponujące kompetencjami i uprawnieniami do prowadzenia szkoleń dla innych nauczycieli w sieci Szkół Muzycznych Yamaha.

To nie tylko wyjątkowe umiejętności gry na instrumentach, doświadczenie pedagogiczne, skuteczność w przekazywaniu wiedzy, ale też wspaniała osobowość.

Dziś nasi seminar leaderzy mieli przyjemność uczestniczyć w seminarium poświęconym doskonaleniu ich warsztatu, które prowadził Pan Tetsuya Takagi z Yamaha Corporation Japan.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i wyraz uznania dla podejmowanych przez naszą Szkołę wysiłków na rzecz stałego podnoszenia kwalifikacji naszej kadry.