Dobry, nowy rok 2022

5 stycznia 2022

Na nadchodzący Nowy Rok życzymy wszystkim dużo dobra – dobrych ludzi wokół i dobrego czasu z nimi. Aby nareszcie można nam było być naprawdę razem, bez żadnych ograniczeń. Aby móc pielęgnować relacje między ludźmi i podejmować aktywności, które karmią serca i dusze.

Bardzo chcemy, aby poprzez działania w naszej Szkole, poza oczywistymi muzycznymi aktywnościami i rozwojem, nasi Uczniowie byli zachęcani do troszczenia się o innych ludzi i o naszą wspólną planetę. 

Zaprosiliśmy do wspólnych aktywności DRUŻYNA SZPIKU, wspierając ich działania statutowe poprzez kwestowanie w naszej Szkole przed koncertem świątecznym. Takich charytatywnych akcji chcemy organizować więcej.

Wszyscy Uczniowie w ramach prezentu świątecznego dostali zestawy do sadzenia drzewa, które zawierały nasiona sosny oraz ziemię, do wysiania w domach. Wyrośnięte sadzonki w niedalekiej przyszłości zostaną wkopane w ziemię i w ten sposób zwrócone naszej planecie.

Bądźmy dla siebie dobrzy. Dużo dobra dla wszystkich w Nowym Roku 2022!