Świąteczny, koncertowy czas.

21 grudnia 2021

W zeszłym tygodniu w naszej sali koncertowej odbyły się dwa koncerty świąteczne, na których zaprezentowali się Uczniowie i Kadra naszej Szkoły, zapraszając wszystkich do wspólnego śpiewania i muzykowania.

Wiele osób na scenie wystąpiło po raz pierwszy mimo, że naukę rozpoczęły jesienią tego roku, jednak pokazały wspaniale swoją muzykalność i spory wachlarz umiejętności. Również na potrzeby koncertów zostały utworzone zespoły, łączące Uczniów na różnych poziomach zaawansowania i różnych instrumentach, zapraszając do zabawy muzyką. 

Wszystkim występującym z całego serca gratulujemy! 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmów z obu koncertów, które dostępne są po kliknięciu na odpowiedni link:

Koncert świąteczny 15.12.2021

Koncert świąteczny 18.12.2021