Nasi uczniowie dali z siebie wszystko

28 lipca 2021

Z przyjemnością prezentujemy relacje video z koncertów semestralnych, które zrealizowaliśmy w naszej Szkole 18 i 19 czerwca 2021.

Wszyscy uczniowie dali z siebie wszystko prezentując zgromadzonej publiczności szeroki repertuar i swoje niebagatelne umiejętności.

Było z nami mnóstwo pozytywnych emocji, a wspaniałe przeżycia wspominać będziemy przez długi czas.

Dziękujemy za ten niezmiernie trudny rok i zaufanie jakim obdarzyliście Państwo nasza Szkołę.

Do zobaczenia we wrześniu.

1. Klasa keyboardów Aleksandry Olkiewicz i Bartłomieja Karwańskiego oraz klasa wokalna Marty Nowak.

2. Klasa gitary klasycznej Jakuba Unolta.

3. Klasa gitary klasycznej i ukulele Jakuba Unolta, klasa fletu Magdaleny Spleśniały oraz klasa keyboardów Aleksandry Olkiewicz i Bartłomieja Karwańskiego.

4. Klasa perkusji Dominika Karkoszki oraz Bartłomieja Karwańskiego.

5. Klasa perkusji Dominika Karkoszki, klasa gitary elektrycznej Michała Kaczmarczyka oraz klasa gitary basowej Dominika Tuchołki.

6. Zespoły.

7. Klasa keyboardu Tomasza Karwańskiego i Bartłomieja Karwańskiego.

8. Klasa skrzypiec i wokalu Marianny Kanke oraz klasa wokalna Marty Nowak.

9. Klasa saksofonu Wojciecha Braszaka oraz Tomasza Rasska.