Mission Very Possible – Accomplished!

25 czerwca 2020

Niemal 3 miesiące temu zaatakował nas mikrob pod nazwą SARS-CoV-2. Nie poddaliśmy się i w tym czasie nasi uczniowie dzielnie ćwiczyli dzięki materiałom udostępnianym przez naszych nauczycieli.

Ukoronowaniem 🙂 tego okresu było wyzwanie, które podjęli nasi uczniowie – aby stworzyć dzieło, które odda ducha walki i wykonania niemożliwego zdawałoby się zadania.

Tak powstał projekt Mission Very Possible, w którym udowadniamy, że wszystko jest możliwe.

Wykonaliśmy zadanie na miarę OfficialTomcruise, a nawet lepiej, bo obyło się bez przelewu krwi; wylaliśmy tylko hektolitry potu nagrywając, filmując, miksując, montując……

Do końcowego efektu mistrzowskie ręce przyłożyli: Wojtek Braszak, Bartłomiej Karwański i Kamil Ziemowski sound of soul. Dzięki ich zaangażowaniu możemy zameldować: zadanie wykonane!

Wszystkich uczestnikom projektu serdecznie dziękujemy!