Jesteśmy po liftingu. Face liftingu.

9 lutego 2020

JESTEŚMY PO LIFTINGU. FACE LIFTINGU.

Pewien mądrala z Cupertino, który założył firmę z jabłkiem w logo miał powiedzieć: mniej znaczy więcej, a im prościej, tym lepiej.

Wychodząc naprzeciw temu stwierdzeniu poddaliśmy liftingowi stronę internetową oferty szkoły. Nie jest to wprawdzie jakże modny botoks ;-), ale jest ona teraz bardziej przejrzysta i lepiej wyświetla się na urządzeniach mobilnych. To już prawie 85% wszystkich internautów nas odwiedzających.

Jednocześnie dodaliśmy coś więcej. Są to programy ogólnorozwojowe (Junior Music Course oraz Junior Fundamental Step Course), przeznaczone dla dzieci w wieku 4 – 8 lat, czyli czasie kiedy chłonność muzyczna dziecka jest najwyższa.

Do tego ofertę szkoły poszerzyliśmy o nowe programy inspirowane metodą edukacyjną Yamaha – trąbkę i ukulele.

Drugi semestr działania Szkoły Muzycznej Yamaha Poznan uważamy za otwarty!

https://yamahaszkola.poznan.pl/oferta/