29 dowodów na to że cuda się zdarzają.

8 września 2019

Niemal równo 3 miesiące temu rozpoczęliśmy projekt który odmienił muzyczną mapę Poznania. Dziś dzięki mistrzowskim zdjęciom Mikołaja Kamieńskiego prezentujemy to co zrealizowaliśmy – Dziękujemy Mik Kam. Prezentujemy 29 dowodów na to że cuda się jednak zdarzają a dzięki ludziom dobrej woli i ich profesjonalizmowi wszystko jest możliwe.

W kolejności wysoce niealfabetycznej dziękujemy: EV Architects, Firma Remonty Krawczyk, THS System Sp. z o.o., Naw Bud, 4light, Instalprim, Mo – więcej niż wnętrza, Imercon, Suf-System, SCALA – wykładziny obiektowe, Meble Pieczyński, Sklep Muzyczny „Camertina", Yamaha Music Europe, CosmoHouse, @ZUZPER RECYKLING, Mirka Żmijewska Kwiaciarnia Uni-Flora oraz ich podwykonawcom i podwykonawcom ich podwykonawców 😉