Jak oderwać dziecko od tabletu / telefonu / komputera? Mamy rozwiązanie!

29 stycznia 2020

Jak oderwać dziecko od tabletu / telefonu / komputera? Mamy rozwiązanie!

Wielu rodziców zadaje sobie to pytanie, martwiąc się tym, ile dzieci spędzają czasu przy urządzeniach takich jak tablet czy telefon.

Nad tworzeniem gier pracuje bowiem armia programistów, projektantów, psychologów dziecięcych i wszelkich specjalistów, których jedynym celem jest przygotowanie programów, które możliwie jak najdłużej będą pochłaniać uwagę dziecka i stopniowo doprowadzą do uzależnienia.

Mamy rozwiązanie tego narastającego problemu. Są nim zajęcia w Szkole Muzycznej Yamaha Poznań, przeznaczone dla osób w każdym wieku.

Dzięki nim dzieci spędzają czas na kreatywnej zabawie, nawiązują relacje z rówieśnikami i rozwijają swoje wrodzone umiejętności muzyczne i intelektualne.

Trwa rekrutacja na semestr wiosenny 2020 – do zobaczenia!

Zapraszamy do rejestracji na darmową lekcję próbną na stronie https://yamahaszkola.poznan.pl