Oferty pracy

Kadra Szkoły Muzycznej Yamaha w Poznaniu jest zespołem kreatywnych pasjonatów edukacji muzycznej. Dynamicznych i pozytywnych ludzi, dla których kontakt z uczniami jest wielką radością.

To dzięki nim nasi uczniowie mają możliwość czerpania radości ze wspólnego muzykowania.

Jeżeli czujesz, że masz pasję do przekazywania wiedzy i masz ochotę, aby dołączyć do kadry naszej szkoły to prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres: info@yamahaszkola.poznan.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 61 100 01 01.

Oferujemy:

– pracę w nowoczesnej, świetnie wyposażonej Szkole Muzycznej Yamaha w Poznaniu,

– możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji w metodyce Yamaha, opłacanego przez szkołę,

– pełne wsparcie metodyczne,

– uczciwe i terminowo wypłacane wynagrodzenie ze wszystkimi wymaganymi prawem obciążeniami podatkowymi i ubezpieczeniem społecznym,

– traktowanie z szacunkiem i inspirującą atmosferę pracy.

Znajomość metody edukacyjnej Yamaha będzie dodatkowym atutem.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).