Oferta wynajmu wielofunkcyjnej sali koncertowej

Szkoła Muzyczna Yamaha Poznań dysponuje własną wielofunkcyjną salą koncertową.

W zależności od konfiguracji sala może pomieścić do 100 osób przy siedzeniach umieszczonych w układzie teatralnym (rzędami), lub do 50 osób przy siedzeniach umieszczonych w układzie kawiarnianym (4 osobowe okrągłe stoliki).

Wyposażenie sali obejmuje następujące elementy:

• Profesjonalny system nagłośnienia firmy Yamaha,
  • Oświetlenie sceniczne,
  • Rzutnik firmy Optoma pracujący w rozdzielczości 4K,
  • Ekran projekcyjny o przekątnej 150 cali,
  • Podłączenie urządzeń firmy Apple z wykorzystaniem zainstalowanego Apple TV 4K do bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku,
  • Stałe łącze do Internetu; bezprzewodowe (do 150Mbs) lub przewodowe (do 1000Mbps),
  • Scenę o powierzchni 24m2 i wymiarach 4m głębokości x 6m szerokości x 50cm wysokości,
  • Klimatyzację i wentylację,
  • Wytwornicę dymu.

W sali możliwe są do realizacji szerokie zakresy aktywności takie jak: przedstawienia, szkolenia, warsztaty, próby artystyczne, sesje jogi, spotkania dyskusyjne, prezentacje produktów itp.

Sala i cały obiekt szkoły są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W otoczeniu szkoły znajdują się dwie galerie handlowe (Poznań Plaza oraz Galeria Pestka) z około 2000 miejsc parkingowych.

Zastrzegamy sobie prawo do doboru charakteru wydarzeń realizowanych w naszej sali.

Cennik wynajęcia sali:

Stawka za 1h: 250 PLN

Stawka za 1 dzień: 1600 PLN (dostępność sali w godzinach 8.00 do 20.00)

Opłaty dodatkowe:

Energia elektryczna – refaktura według wskazań licznika

Sprzątanie: ryczałt 150 PLN

Podane ceny nie zawierają podatku VAT – są cenami netto.

Zapraszamy do kontaktu.