Nauczyciele - Marta Nowak

Lekcje śpiewu dla dzieci i młodzieży Poznań

Marta Nowak

Zajęcia wczesnodziecięce, wokal

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu kierunku Edukacja Muzyczna (2015) oraz Dyrygentura Chóralna (2017).

Współprowadząc Scholę Lednicką koordynowała i prowadziła warsztaty muzyczne Weekend w C-dur. W 2016 roku przygotowała Chór Lednicki śpiewający podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Prowadziła liczne warsztaty muzyki liturgicznej w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Gnieźnie i Pakości.

Śpiewając w Chórze Kameralnym Akademii Muzycznej w Poznaniu zdobyła główne nagrody na prestiżowych konkursach muzyki chóralnej m.in. Grand Prix na 46. Ogólnopolskim Turnieju Chórów Legnica Cantat, Grand Prix na Grieg International Choir Festival w Bergen i wiele innych.

Odbyła praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus+ we włoskim mieście Cagliari, współpracując z tamtejszą uczelnią wyższą Conservatorio Pierluigi da Palestrina i państwową szkołą podstawową.

Od 2018 roku jest wykładowcą w poznańskim Studium Muzyki Liturgicznej.

W wolnym czasie podróżuje, konsekwentnie dowodząc, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.