Za nami kolejna edycja koncertów semestralnych – Styczeń 2023

Wszystkim uczestnikom koncertów serdecznie gratulujemy – byliście wspaniali!

Miłym gościom, którzy tłumnie odwiedzili naszą salę dziękujemy za liczne przybycie i wspieranie swoich bliskich.

Zapraszamy do relacji video z koncertów.

Koncert uczniów Magdaleny Ficner, Katarzyny Kochanieckiej oraz Jakuba Jóźwiaka.

Koncert uczniów Michała Kaczmarczyka, Mateusza Ignatjewa oraz zespoły stworzone z klas Marty Nowak, Zofii Kurowskiej, Dawida Tokłowicza, Jakuba Józefiaka oraz Bartłomieja Karwańskiego.

Koncert uczniów klasy gitary klasycznej Kingi Skrzypińskiej.

Koncert uczniów klasy wokalnej Zofii Kurowskiej.

Koncert uczniów klasy keyboardu Emmy Kluczyńskiej.

Koncert uczniów klasy perkusji Dominika Karkoszki.

Koncert uczniów klasy perkusji Dominika Karkoszki i Sławomira Tokłowicza oraz zespoły stworzone z klas Marty Nowak oraz Mateusza Ignatjewa.

Koncert uczniów kończących program Junior Step Fundamentalnej Course prowadzonych przez Aleksandrę Olkiewicz.

Koncert uczniów klasy wokalnej Marty Nowak oraz keyboardu Aleksandry Olkiewicz i Bartłomieja Karwańskiego oraz zespoły stworzone z klas Michała Kaczmarczyka, Mateusza Ignatjewa i Jakuba Kozłowskiego.

Koncert uczniów klasy wokalnej Marty Nowak oraz keyboardu Aleksandry Olkiewicz i Bartłomieja Karwańskiego oraz zespoły stworzone z klas Mateusza Ignatjewa, Kingi Skrzypińskiej i Katarzyny Kochanieckiej.

Uczniowie naszej Szkoły wykonali utwór Rosana z repertuaru zespołu Toto w dniu 10.03.2023