Tomasz Rassek

Tomasz Rassek – saksofonista, student klasy saksofonu jazzowego poznańskiej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego.

Wrażliwy, wszechstronny, doceniany w środowisku muzycznym. Ma na swoim koncie liczne sukcesy takie jak wyróżnienie (2019) i finał (2020) na Poznańskim Blue Note Competition.

Otrzymał nagrodę główną na School & Jazz Festival. Jest laureatem Junior Młyn Jazz Festival 2019, oraz innych prestiżowych konkursów jazzowych.

Mimo młodego wieku, posiada bogate muzyczne doświadczenie sceniczne i nagraniowe, oraz ma na swoim koncie współpracę z szanowanymi muzykami z całej Polski.

Dla artysty, muzyka jest najlepszą formą przekazu emocjonalnego, a konkretnie jazz, jest jego największą pasją.