Nauczyciele - Tomasz Karwański

Gitara elektryczna lekcje Poznań

Tomasz Karwański

Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 3 lat w Szkole Muzycznej YAMAHA w Pułtusku. Podczas 15 letniej nauki w tej placówce, zdobył gruntowne umiejętności gry na fortepianie, gitarze klasycznej, gitarze basowej, saksofonie. Był też członkiem chóru działającego przy szkole.

Absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, specjalności dyrygentura chóralna. Obecnie również pracownik tej instytucji.
Zdobywca III miejsca na XVII Ogólnopolskim Konkursie Dyrygentów Chóralnych im. prof. Stanisława Kulczyńskiego w Poznaniu oraz nagrody od Chóru Dziewczęcego, Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego.

Od marca 2016 roku jest dyrygentem i kierownikiem artystycznym „Chóru i Orkiestry JORDAN”, zespołu działającego przy Duszpasterstwie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.
Współzałożyciel, kierownik artystyczny oraz śpiewak w Zespole Wokalnym „Affectus”.
Ma również bardzo bliski kontakt z muzyką pop-jazz. Jest współzałożycielem, kompozytorem oraz pianistą w zespole „Substytut?”.

Współpracuje również ze zwyciężczynią 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej „DEBIUTY” – OPOLE 2020 oraz FINAŁU programu „Szansa na Sukces Opole 2020” – Izabelą Zalewską, jako aranżer, kompozytor, wokalista, pianista.

W wolnych czasie gra w squasha, kosza i czyta książki.