Za nami letnie koncerty semestralne na zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Przeżyliśmy 210 niesamowitych przygód – bo aż tyle osób wystąpiło na scenie naszej sali koncertowej.

Zapraszamy do oglądnięcia zapisów video z tych koncertów.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Do zobaczenia we wrześniu.

Koncert uczniów klasy wokalu Zofii Kurowskiej

Koncert zespołów złożonych z klas Zofii Kurowskiej, Marty Nowak, Emmy Kluczyńskiej, Bartłomieja Karwańskiego, Dominika Tuchołki, Macieja Burzyńskiego, Michała Kaczmarczyka, Sławka Tokłowicza, Dawida Tokłowicza, Tomasza Rasska, Adama Jełowickiego.

Big Band Poznań pod kierownictwem artystycznym Emmy Kluczyńskiej.

Koncert uczniów klas Dawida Tokłowicza, Tomasza Rasska, Jonasza Styszyńskiego oraz Adama Jełowickiego.

Koncert uczniów klas perkusji Macieja Burzyńskiego, Sławka Tokłowicza i Bartłomieja Karwańskiego.

Koncert uczniów klas Macieja Burzyńskiego, Sławka Tokłowicza, Bartłomieja Karwańskiego, Michała Kaczmarczyka, i Dominika Tuchołki.

Koncert uczniów klas Magdaleny Spleśniały oraz Wiktorii Tokłowicz.

Koncert uczniów klasy wokalu Marty Nowak.

Koncert uczniów klas keyboardu Aleksandry Olkiewicz, Bartłomieja Karwańskiego oraz klasy perkusji Bartłomieja Karwańskiego i gitary basowej Dominika Tuchołki.

Koncert uczniów klasy keyboardu Emmy Kluczyńskiej.

Koncert uczniów klasy gitary klasycznej Jakuba Unolta.