Miejsce dla Twoich pomysłów

20 maja 2021

Nasza nowa sala koncertowa to miejsce, w którym realizujemy nasze bieżące aktywności edukacyjne, ale daje ona również potencjał do realizacji pomysłów z zewnątrz.

Zapraszamy wszystkich, którzy działają w obszarze szeroko pojętej edukacji artystycznej, aktywności dziecięcych, szkoleń i warsztatów, sesji jogi czy spotkań dyskusyjnych.

Szczególnie miło będzie nam gościć na sesjach próbnych i nagraniowych zespoły muzyczne.

Wyposażenie sali obejmuje następujące elementy:

•  Profesjonalny system nagłośnienia firmy Yamaha,
  •  Oświetlenie sceniczne,
  •  Rzutnik firmy Optoma pracujący w rozdzielczości 4K,
  •  Ekran projekcyjny o przekątnej 150 cali,
  •  Podłączenie urządzeń firmy Apple z wykorzystaniem zainstalowanego Apple TV 4K do bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku,
  •  Stałe łącze do Internetu; bezprzewodowe (do 150Mbs) lub przewodowe (do 1000Mbps),
  •  Scenę o powierzchni 24m2 i wymiarach 4m głębokości x 6m szerokości x 50cm wysokości,
  •  Klimatyzację i wentylację,
  •  Wytwornicę dymu.

Szczegóły oferty dostępne są na dedykowanej stronie internetowej.